utorok, januára 01, 2013

Bloger 2012: Ocenenia tak trochu inak! – SÚŤAŽ: Tipni si víťaza!


Pred tým, ako vám prezradím mená víťazov, chcem veľmi poďakovať Munkiki (klik), ktorá bola taká super a bez problémov všetky hlasy spočítala. SI SUPER! =) A na mená víťazov si budete musieť počkať ešte cca týždeň... pretože prichádza sľubovaná súťaž!

O čo v nej pôjde?
Z každej kategórie sme vybrali troch s najväčším počtom hlasov, spomedzi ktorých si budete môcť vybrať svojho víťaza. Ak si tipnete v nejakej kategórii dobre, automaticky získate 1 bod/1 vstup pri čom prvý bod/vstup získavate už za samotnú účasť.

Gratulácie všetkým!
I keď ste sa možno nedostali na prvé tri priečky, nezúfajte. Už len to je úspech, že ste sa dostali medzi nominovaných, že za vás ľudia hlasovali a vedia o vás. Nominovaných bolo omnoho viac, ale keďže sme sa dohodli na prvých piatich miestach, o niektorých ani neviete. Po celkovom ukončení týchto ocenení spíšem zoznam všetkých nominovaných blogov, aby ste mali dobrý pocit na duši. Pretože blogovanie je super! Blogujeme so super ľuďmi a ešte lepší ľudia nás čítajú =).

A čo s cenami?!
Áno, áno, viem! Naťahovala som vás dosť. Za ceny môžete poďakovať hneď trom vydavateľstvám a to:


Týmto by som všetkým vydavateľstvám chcela poďakovať za ochotu tento „projekt“ podporiť knižnými cenami.

Ceny od Albatrosu:
○ pre hlasujúcich: Delírium, Črepiny duší, Nadpozemská, diárik
○ pre súťažiacich: Draki 1+2+diárik, Tigrova kliatba 1+2+diárik
○ pre každého blogera výhercu: kniha v hodnote do 15€ z ich stránky

Ceny od Slovartu:
○ pre hlasujúcich: 3 knižné balíčky po 2 knihy
○ pre súťažiacich: 2 knižné balíčky po 2 knihy
○ pre výhercu kategórie Zajko roka po vzájomnej dohode medzi vydavateľstvom a blogerom, možnosť získania kníh na recenziu (aka spolupráca =))

Ceny od Fragmentu:
○ pre hlasujúcich: Krásni a mŕtvi: Jonas + Mrazivé leto; Erebos
○ pre súťažiacich: V zajatí snov: Osudové rozhodnutie + Čierny sneh; Desivé splynutie: Očami vraha + Ríša temnoty: Tajomstvá upírov 

Musíte uznať, že tie ceny sú lákavé. Takže šup-šup súťažiť, keď ste už aj nehlasovali! Veľa šťastia všetkým, vidíme sa v nedeľu večer/v pondelok ráno pri vyhlásení výsledkom =).

FORMULÁR

P.S.: Veľmi sa ospravedlňujem za spôsobené problémy. Všetkým držím silno palce a tých, ktorý už raz formulár, ktorý sa tu objavil ešte okolo 11:00 dňa 1.1.2012 vyplnili, poprosím, aby tento nový - ktorý sa tu objaví presne o 12:45 - vyplnili namiesto toho prvého. Ďakujem!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)