utorok, decembra 11, 2012

BLOGERI 2012: Ocenenia tak trochu inak!


A je to tu. Vianočný čas sa blíži nezávratnou rýchlosťou a rovnako i nový rok. Ani nie pred 365 dňami sme na chvíľku zastali a zamysleli sa nad tým, čo nám prinesie ďalší rok a čo nám dal ten starý. Ale vzhľadom k tomu, že budúcnosť nemožno predvídať, ale stále môžme premýšľať nad dňami, ktoré už minuli, sme sa rozhodli v rámci ÚSB (ťuk) usporiadať i u nás, na Slovensku, ocenenia pre blogerov (za české blogy môžte hlasovať TU a TU).

Rok 2012 bol plodný. Ako na nové blogy, tak i množstvo článkov a súťaží. Bolo to krásne obdobie, avšak čoskoro skončí. Čaká nás ďalší svieži štart. No kým máme čas a stále nám zostáva pár dní, pustime sa do nominácií. Pretože i keď začneme opäť s čistým štítom, minulosť nás formuje (a je na nás, ktorým chodníčkom sa rozhodneme v živote vybrať). Ako to bolo v tomto roku? =)

KATEGÓRIE:
Pri vymýšľaní kategórií sme strávili nejeden večer. Nebyť Munkiki (klik), možno by jedinečných názvov nebolo do dnes! Ale aby sme si to spestrili a spríjemnili, rozhodli sme sa každej kategórii venovať jej vlastného maskota v podobe zvieratka. Za krásne ikonky by som v rámci celej ÚSB rada poďakovala Luc (klik).

ŇUCHAL ROKA (informátor roka)
-ten, kto prináša najviac noviniek-


VČELIČKA ROKA (aktivista/najoriginálnejší bloger)
-ten, kto je na blogu najviac aktívnz a prichádza s novými, originálnymi nápadmi a témami-

SOVA ROKA (kritik roka)
-ten, kto vždz vypichne bez problémov to dobré i zlé-

OPIČIAK ROKA (zabávač/sarkastik)
-ten, u koho na blogu sa nikdy nenudíte-

PÁV ROKA (blog dizajn roka)
-ten, kto má povedľa vás najkrajší, alebo najzaujímavejší dizajn blogu-

ZAJKO ROKA (nováčik roka)
-ten, kto sa spomedzi nových blogerov dostal najviac do povedomia ostatných-

SOBÍK ROKA (Santa roka)
-ten, kto usporiadal najviac súťaží a odmenil najviac čitateľov-

TIGER ROKA (absolútny víťaz)
-ten, kto získal najviac hlasov-

Ale aby to nebolo len o nás blogeroch, pripravili sme si pre vás hneď dve príležitosti vyhrať knižné odmeny (a i v prípade výhercov jednotlivých kategórií máme menšia prekvapko). Avšak aby sme vás nechali trošku v napätí, prezradím vám to až po sčítaní nominácií. No poviem vám to takto – oplatí sa hlasovať =).

A poďme teda na tie nominácie. Všetky podrobnosti nájdete priamo vo formulári! =)2 komentáre:

  1. to ste vymysleli naozaj krásne 8)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. A to ešte neviete o tých odmenách ;D Je sa na čo tešiť. BTW, Stormy, super článok a chválim aj Luc, za naozaj vydarené ikonky.

    OdpovedaťOdstrániť

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)