sobota, decembra 24, 2011

Blogové stromčeky

A je to tu! Deň D! :) 24. december, teda štedrý deň. Kto sa teší? :) Ja sa priznávam, ešte musím zabaliť dva darčeky a neviem kde je baliaci papier :D Ale to je o inom! :) Kto chce vidieť teda stromček, ktorý som vlastnoručne zdobila? :) Kuk nižšie! :)

Že je krásne modrý? :) Pôvodne sme mali vždy taký... čo hýril farbami :D Ale ozdoby boli staré, ešte socialistické, tak som sa dohodla s maminou, že toho roku to zladíme do jednej farby :) Vybrala som modrú, pretože modrá je dobrá a vyzerá to vcelku dobre. Čo poviete? I keď je pravda, že po dozdobení som mala chuť samu seba prefackať, pretože som mala pocit, že všetky vianočné gule - ktoré sú rovnakého typu - sú na kope. Ale čo už, that's me :D :) 
A áno, vidíte správne, že salónky máme na tácke pod stromčekom. Jednoduchý dôvod - nechce sa nám ich viazať, sme leniví. A vždy keď na niekoho vyjde v roku rad, tak je z toho zdeptaný. Tak sme to vyriešili takto :) A tak ma teraz napadá, že sa mama smiala, že ešte ani nie sú Vianoce, a ja obžieram stromček (rozumej: kolekciu, tie maličké čokoládky). No čo už so mnou :D Keď je niečo dobré... :) 

Tu sa môžte pozrieť na ostatné stromčeky:Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)