nedeľa, októbra 16, 2011

Eurobooks.sk

„Sme tu pre všetkých vášnivých, serióznych, náruživých i náhodných čitateľov literatúry v pôvodných jazykoch.“


○ Kto alebo čo je vlastne Eurobooks?
Eurobooks.sk je internetové kníhkupectvo špecializujúce sa na cudzojazyčnú literatúru.

○ V akých jazykoch sa tu dajú kúpiť knihy?
Hlavne v angličtine. Nájdete tu však i knihy v nemčine, francúzštine a v iných jazykoch (španielčina, ruština, taliančina).

○ Nájdem tam iba beletriu, alebo i čosi iné?
Beletria, cestopisy, náučná literatúra (spoločenské vedy, prírodné vedy, lekárske vedy, jazyková literatúra, ekonomika, právo etc.). Myslím si, že to hovorí za všetko =)

○ Zháňam knihu, ale neviem ju nájsť. Čo mám robiť?
I na to eurobooksáci mysleli! Ak máte o určitú knihu záujem a neviete sa k nej dostať, stačí vyplniť jednoduchý formulár (jediné čo pri jeho vyplňovaní potrebujete je trošku googlenia) a urobia čo je v ich silách. A verte mi - k drvivej väčšine kníh sa dostanú ;)

○ Ako sa ku mne objednaná knižka dostane?
Máte viacero možností. Poštou (+2,19€ - ak váš nákup presahuje 35€ dobierku v rámci SR máte zdarma, alebo vám stačí nákup uhradiť bankovým prevodom alebo kreditnou kartou = opäť vám ju pošlú zdarma), privezie vám ju kuriér (+9,52€) alebo si ju môžete osobne odobrať v predajni Eurobooks v Bratislave (pochopiteľne – tak tiež zdarma).

○ Aké máš s Eurobooks.sk skúsenosti? Dá sa na nich spoľahnúť?
Och, určite áno! Zatiaľ bola každá moja objednávka vybavená okamžite ako to bolo možné a všetky knižky sa ku mne bez problémov dostali. Nehovoriac o tom, že každá bola v perfektom stave (veď viete, občas sa zvykne čosi počas prepravy poškodiť – knihy sú však často obalené ešte i v samostatnom papieri a až potom sú vložené do škatule alebo obálky, s reklamáciou by však určite nebol problém, pretože všetci pracovníci sú neskutočne milí a radi pomôžu). A to nehovoriac o cenách. Také Bloodlines od Richelle Mead získate za necelých 6€! Bez srandy.

○ Čo by si k tomu ešte dodala?
Pokiaľ máte radi angličtinu (alebo iný jazyk) a aktívne v tomto jazyku čítate, alebo sa do toho aspoň chystáte pustiť, Eurobooks.sk je vynikajúcou voľbou. Nie len čo sa týka prehľadnosti stránky, cien a milých pracovníkov, ale i ľahkej dostupnosti. Možno si na niektorú knižku budete musieť počkať dlhšie, ale predsa sa jej dočkáte. Ktoré iné kníhkupectvo vám vie garantovať, že sa ku knihe dostanete? Žiadne. Nikto nebude zháňať titul, o ktorý máte možno záujem len vy. Eurobooksu však záleží na zákazníkoch a to je dôvod, pre ktorý si nájdu čas a pokúsia sa splniť vaše želanie. Zistia cenu, dostupnosť, formát a všetky tieto informácie vám zašlú mailom. Pokiaľ nie ste spokojní s cenou, alebo niečím iným, môžete odmietnuť. To je teda vymoženosť, že? ;D A moje posledné slová: Veľa zdaru v čítaní v origináli a hlavne – príjemné nakupovanie nových kníh s Eurobooks.sk! =)


(aby ste sa dostali na eurobooks.sk, stačí kliknúť na obrázok)

1 komentár:

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)