piatok, septembra 02, 2011

The favorite one #1

Toto meme usporadúva SUE (@Dark Angel Soul) :)

V čom spočíva?
Každý piatok siahnete po knihe, ktorú práve čítate a vyberiete si jednu obľúbenú postavu :)

Lover Awakened (Black Dagger Brotherhood, #3)Kniha: Lover Awakened 
Autor: J.R.Ward
Anotácia (oficiálna česká): Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní - dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčiným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti.

Postava: Bella

Prečo?
Bellu som si obľúbila už v druhej časti. Človek by si pomyslel, že to ako sa správa k Zsadistovi je len kvôli túžbe po niečom novom. Ale ona sa doňho napriek jazve na tvári naučila milovať. Zmenila ho. K tomu všetkému má dobré srdce. A napriek menu, ktoré tak nemám rada, som si ju samotnú obľúbila :) Tak ako Mary a Beth v predchádzajúcich častiach :)

 

5 komentárov:

 1. Bella? První co mě napadlo je "naše" Bella ze Stmívání. Ovšem po přečtení anotace jsem změnila názor. Vypadá to docela zajímavě, i když mi není úplně jasné, jestli je ten Zsadist (ehm, zvláštní jméno =D) záporná postava, nebo ne? Přeci jenon neuhasitelná zuřivost nezní moc pozitivně =D.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. :) Ono, počas čítania pochopíš prečo je taký, aký je :) A dosť som si ho obľúbila, i keď ho mám chuť občas nakopať do zadku O:-) :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dóbroš teda =D. Já totiž ty negativní postavy moc nemusím. Jsou takové ... negativní =D. Ale tak z toho co jsem se tu dočetla se změní "k lepšímu", že? =)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. O:-) Nebudem predsa prezrádzať! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ách jo! =D Další kniha na wishlistu, která je v nedohlednu. Ale i tak díky za tip =)).

  OdpovedaťOdstrániť

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)