nedeľa, júla 17, 2011

30 Day Book Challenge - Day 03: Kniha, ktorá ma rozosmiala

Kniha: Boy Meets Girl (Keď preskočí iskra)
Séria: Boy
Autor: Meg Cabot
Oficiálna slovenská anotácia:
Kniha Keď preskočí iskra voľne nadväzuje na knihu s názvom Môj sused je božský!. Takisto sa odohráva na pôde novín New York Journal, hrdinka Kate Mackenziová je personálna referentka na oddelení ľudských zdrojov a pracuje pod despotickou tyrankou Amy Jenkinsovou. Kate spáva na gauči u kamarátky Jen, lebo sa rozišla s priateľom, ktorý sa ani po desiatich rokoch známosti nechcel oženiť. Mladé dievča nemôže v celom New Yorku nájsť vhodnú garsónku. Myslí si, že už to ani nemôže byť horšie, ale môže... Tyranka ju donúti, aby vyhodila najobľúbenejšiu pracovníčku jedálne, ktorá však vzápätí zažaluje noviny pre neoprávnené ukončenie pracovného pomeru. Kate musí vypovedať ako svedok pred Mitchom Hertzogom, potomkom jednej z najbohatších právnických rodín na Manhattane. Tento muž zosobňuje všetko, čo Kate nenávidí..., ibaže má milý úsmev a telo ako Apolón. Kate Mackenziová ani náhodou nečaká, že pri súdnej arbitráži nájde lásku. Ale také čosi sa stáva..., keď chlap stretne kočku.

Dlho som premýšľala, ktorú knihu sem dať. Dokonca som sem pôvodne zamýšľala dať knihu Skôr než zomriem, pri ktorej som sa napriek smutnej téme, neskutočne nasmiala. Prišlo mi to však morbídne a knihu som nedokázala objaviť. Až som si spomenula na ružovú knižku, ktorú som zhltla na deň a smiala som sa takmer na každej jednej strane. Je mi jedno, že niektorí hovoria, že Meg Cabot píše romance na jedno kopyto - ja ju mám rada, jej knihy zbožňujem a Nech preskočí iskra, čoby Boy Meets Girl v originále, mi vytvorila úsmev na perách a mnohokrát výbuchy smiechu =)

2 komentáre:

 1. Tak sa mi zdá, že Meg Cabot vedie :D
  Hoci som túto knihu nečítala, vyzerá dobre...dám si ju to-read listu. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. My spouse anԁ I absolutely love your blog and find almоst all of
  your post's to be what precisely I'm looking foг. Does one offeг
  guest writers to write cοntent for yourself?
  I wοuldn't mind composing a post or elaborating on most of the subjects you write about here. Again, awesome site!

  Also visit my web blog ... home depot garden center
  my website > houston garden centers main office

  OdpovedaťOdstrániť

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)