streda, júna 15, 2011

Waiting on Wednesday #5


Meme usporadúva Breaking the Spine a autorom tejto krásnej ikonky je vlastníčka blogu Extreme Reader Book Reviews :) Ide o môj piaty príspevok do tohto týždenného meme! :) Podstatou meme je uviesť knihu, ktorú si chcete prečítať. Je jedno, či je už na svete, alebo ešte len vyjde. Je to na vás! :)
ENVY - Gregg Olsen
September 6th, 2011 by Splinter
 Anotácia GoodReads.com:
New York Times bestselling adult true crime author Gregg Olsen makes his YA debut with EMPTY COFFIN, a gripping new fiction series for teens based on ripped-from-the-headlines stories…with a paranormal touch.
Crime lives--and dies--in the deceptively picture-perfect town of Port Gamble (aka “Empty Coffin”), Washington. Evil lurks and strange things happen--and 15-year-olds Hayley and Taylor Ryan secretly use their wits and their telepathic “twin-sense” to uncover the truth about the town's victims and culprits.
Envy, the series debut, involves the mysterious death of the twins' old friend, Katelyn. Was it murder? Suicide? An accident? Hayley and Taylor are determined to find out--and as they investigate, they stumble upon a dark truth that is far more disturbing than they ever could have imagined.
Based on the shocking true crime about cyber-bullying, Envy will take you to the edge--and push you right over.
Môj voľný preklad (ale vážne voľný):
New York Times bestseller autor pravej kriminálky pre dospelých – Gregg Olsen – vytvoril svoj prvý YA debut EMPTY COFFIN (Prázdna rakva), novú pútavú sériu pre mládež na základe titulných príbehov... s paranormálnym dotykom.

Kriminálny život – a smrť – v zdanlivom obraze perfektného mesta Port Gamble (Empty Coffin), Washington. Zlo číha a stávajú sa divné veci – 15 rokov starí Hayley a Taylor Ryan tajne využívajú svoje zmysly a  telepatický „dvojnícky cit“ k odhaleniu pravdy o mestských obetiach a vinníkoch.

Závisť, prvá časť série, zahŕňa záhadnú smrť starej priateľky dvojčiat – Katelyn. Bola to vražda? Samovražda? Nehoda? Heyley a Taylor sú rozhodnutí zistiť to – a počas vyšetrovania narážajú na temnú pravdu, ktorá je oveľa viac znepokojujúca, než si vôbec možno predstaviť.

Na základe šokujúceho skutočného zločinu strašného násilia, vás Závisť zavedie priamo nad okraj.  
 ○○○
Som ozaj neskutočne zvedavá aké to bude. V prvom rade ma zaujala morbídnosť obálky, až potom som si prečítala anotáciu :) Aj tá ma však zaujala a neviem sa dočkať septembra, keď po knižke siahnem :) Snáď nesklame ;)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)