utorok, februára 08, 2011

Na ceste... #2

Autor: Gayle Formanová
Kniha: Ak zostanem
Jazyk: Slovenský
Obsah (oficiálna anotácia): Sedemnásťročná Mia má všetko, po čom kedy túžila – milujúcu rodinu, priateľa, dokonca ju prijmú na prestížnu umeleckú školu na druhom konci krajiny. Nevie sa rozhodnúť, či si má vybrať lásku a život s rodinou, alebo hudbu.
V jedno februárové ráno sa však všetko zmení – na výlete s rodičmi a s bratom cestou v aute na okamih spokojná zavrie oči..., a keď ich otvorí, stojí v priekope. Na jej okraji vidí ich havarované auto a jej rodičia ležia mŕtvi pri ceste. Krátko na to zbadá ďalšie telo. S prekvapením zisťuje, že hľadí sama na seba a spontánne sa pýta: Som mŕtva?
Ešte včera mala veľa možností, ktorými sa jej život mohol uberať, dnes stojí pred jedinou otázkou: Zostanem?

Kniha Ak zostanem je plná citu a určite vás chytí za srdce. Je to kniha o sile lásky, o zmysle rodiny a o tom, že všetci sa v istej chvíli musíme rozhodnúť.
Kedy knihu očakávam: 11. februára 2011

Na knižku sa veľmi teším. Tentokrát sa však rozhodla do kníh rozhodla investovať mamka :) Zľavy v Ikare urobia svoje, hlavne v očiach mojej maminy. Medzi knihami sa objavila i táto knižka a povedala, že pokiaľ chcem, objedná mi ju :) Okrem toho sme si objednali ešte 9 kníh, jedna sa však zaoberá háčkovaním. K tomu ešte dekoračné vajíčka na veľkú noc, keďže sa ich nikomu nechce maľovať :)

2 komentáre:

  1. Fíha, vyzerá to sľubne...som rada, že som natrafila na tento blog. Je dobré, ak je tu niekto kto tu má aký taký prehľad o knihách. Rozhodne to tu budem sledovať, pretože všade sú len upírske ságy a ja by som fakt chcela siahnuť po niečom normálnom :D

    OdpovedaťOdstrániť

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)