nedeľa, januára 16, 2011

10 Things I Love About You

Pre tento týždeň som vybrala trailer k historicko-romantickej knihe od Julii Quinnovej, od ktorej mám prečítané zatiaľ dve knižky: Tajné denníky slečny Mirandy Cheeverovej a Na ceste k sobášu. Prvá kniha je súčasťou sérii o rodine Bevelstokeovcoch a 10 vecí, ktoré na tebe milujem je jej tretím pokračovaním. 
Trailer sa mi zdal originálny a pekne spracovaný, preto som sa rozhodla práve preň :)


Oficiálna anotácia:
Sebastian Grey is in limbo. He is the heir presumptive to the Earl of Newbury, unless the current earl, a widower, can find a bride who will bear him a son. Newbury is in his sixties and somewhat portly, but as an earl he's considered quite a catch. Sebastian, on the other hand, is twenty-nine and extremely handsome, but in no hurry to find a wife. Annabel Winslow, a country girl through and through, has received an offer to go to London for the season. The eldest of a family of eight, she knows that a good marriage might be the only thing that will save her family from ruin. After a few weeks in town, Annabel attracts the attention of the Earl of Newbury. The thought of submitting to him makes her skin crawl, but she is practical and determined to do her duty. Even when Sebastian Grey comes on the scene.

Môj voľný preklad:
...doplním neskôr... :) 

1 komentár:

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)