štvrtok, decembra 30, 2010

If I Stay...

Judit na svojom blogu opäť ponúka súťaž o knižku - tentokrát ju môžte vyhrať i v slovenskom jazyku - pod názvom If I Stay (Ak zostanem) od Gayle Formanovej (trailer môžte vidieť vyššie). 

O čom knižka je? 
Sedemnásťročná Mia má všetko, po čom kedy túžila – milujúcu rodinu, priateľa, dokonca ju prijmú na prestížnu umeleckú školu na druhom konci krajiny. Nevie sa rozhodnúť, či si má vybrať lásku a život s rodinou, alebo hudbu.
V jedno februárové ráno sa však všetko zmení – na výlete s rodičmi a s bratom cestou v aute na okamih spokojná zavrie oči..., a keď ich otvorí, stojí v priekope. Na jej okraji vidí ich havarované auto a jej rodičia ležia mŕtvi pri ceste. Krátko na to zbadá ďalšie telo. S prekvapením zisťuje, že hľadí sama na seba a spontánne sa pýta: Som mŕtva?
Ešte včera mala veľa možností, ktorými sa jej život mohol uberať, dnes stojí pred jedinou otázkou: Zostanem?
Kniha Ak zostanem je plná citu a určite vás chytí za srdce. Je to kniha o sile lásky, o zmysle rodiny a o tom, že všetci sa v istej chvíli musíme rozhodnúť.
(oficiálna anotácia)

Pokiaľ vás obsah zaujal a chceli by ste ju vyhrať, zamierte SEM :) Pokiaľ by ste si radšej knižku objednali (v slovenskom jazyku), môžte tak učiniť TU :) Príjemné súťaženie i čítanie ;)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Je mi to veľmi ľúto, ale z dôvodu množstva spamov som musela zaviesť opisovanie z obrázka. Pevne verím, že sa množstvo spamov zredukuje a teším sa na vaše komentáre! :)